Orego-stim a produkty konkurencyjne

Popularne jest przekonanie, że naturalne produkty różnią się konsystencją pod względem aktywnych składników a zatem skuteczności.

Dzisiaj jest wiele produktów na rynku, o których twierdzi się, że wykorzystują naturalne oleje uzupełniane „identycznymi z naturalnymi” syntetycznymi związkami. Robi się to aby ujednolicić skuteczność, z nadziejami zdobycia części udziału w rynku od Meriden Animal Health, w próbie wygrania zysków od użytkowników Orego-Stim. Jednak dla większość z tych produktów często nie ujawnia się właściwej kompozycji zawartych związków aktywnych. To pokazuje brak nie tylko naukowych badań i rozwoju, ale także identyfikacji i odpowiedzialności wobec producentów żywego inwentarza pod względem skuteczności i zwrotu inwestycji.

Te podrobione produkty nie tylko zawodzą w wykazywaniu skuteczności w konkurencyjnym świecie produkcji żywego inwentarza, ale także mieszają w umysłach producentów żywca na świecie, którzy obecnie poszukują naturalnych środków albo alternatyw zastępujących antybiotykowe aktywatory wzrostu i kokcydiostatyki w karmie zwierzęcej. Te imitujące produkty zatem psują dobre imię oregano w procesie, który w końcu prowadzi do niedowierzania w zadziwiające właściwości olejków eterycznych, obejmujące ich silne przeciwbakteryjne i antyutleniające zdolności.

 

 

Przeczytaj cały artykuł: 


pdf Orego-stim a produkty konkurencyjne
Zobacz również: BADANIA