Orego-stim zwiększa wydajność niosek

Orego-Stim jest używany w komercyjnych fermach niosek na całym świecie aby pomóc w utrzymaniu wysokich norm produkcji jaj, jak również, żeby zapobiegać ujawnieniu się chorób przewodu pokarmowego. Wzrost tempa średniej dziennej produkcji jaj na gospodarstwie jest główną troską producentów niosek i jest w dużym stopniu zawdzięczany podnoszącym wydajność właściwościom Orego-Stim.
 

Jednakże, inne korzyści Orego-Stim dla komercyjnych niosek, które dla wielu mogą nie być jeszcze znane, obejmują lepszy wzrost i ujednolicenie zamiennych kurczaków, lepszą jakość skorupek jaj i zmniejszenie procentu gorszych jaj.
 

Pod względem zapobiegania chorobom przewodu pokarmowego, Orego-Stim nie tylko zapobiega i kontroluje kokcydiozę i problemy martwiczego zapalenia jelit, ale również różnorodne inne bakterie takie jak Salmonella spp i E.coli, które niosą ryzyko przenoszenia odzwierzęcego i mogą spowodować problemy takie jak zapalenie otrzewnej u niosek i biegunka u wszystkich form drobiu. Wraz z włączeniem Orego-Stim do diety kur niosek, produkcja jaj trwa tylko z nielicznymi przypadkami zarażenia skorupek jaj Salmonellą, jeśli w ogóle.

 

 

Przeczytaj cały artykuł: 


pdf Orego-stim zwieksza wydajnosc niosek
Zobacz również: BADANIA